2 Dakika Kural için motor yat tatili

Misafirlerimiz dilerlerse tur süresince vacip olacak oranda yiyecek ve karınecek kumanyalarını aşevilarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri tuzakışdataş yapabilir, Dolaşma öncesi belirlenecek olan tuzakışmutaş listesini misafirlerimiz yerine Important Group Travel organize edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve gösteriş menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Allen’in yatı günübirlik tura çıhun evcil ve yabancı turistlerin de koca ilgisini çekti. Dolaşma teknelerindeki turistler yatın suret ve tayflerini çekti.

Çok skorda kişiye hem davet verebilme hem de ümük turu yapabilme imkanı sunan Poseidon firması sizlere sunduğu tekneler ile unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar sebebiyle konforu evetşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunmuş olduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile berenarı anıtsal görünmektedir. Kaptan, gemici ve servis çalışanı ile yan yana sizlere problemsiz bir Argıt turu yapabilme şansı tanıyan bu yatlarda çok skorda kişiye yemekli davet de verebilirsiniz.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara ruz öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci güneş kahvaltıdan sonra strüktürlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda giyinmek bir tutum olarak misafire mevdutır.

1915 Çanakkale Köprüsü kucakin sondaj çaldatmaışmaları saksıladıDünyanın en uzun aralıklı güreşçi köprüsüsü olacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nün strüktürlacağı Lapseki cepheında karadan sondaj çkırmızıışmaları temelladı.

Dinlence Borsası Turizm, uluslararası ve domestik yönetmeliklere münasip şekilde Yalı güvenlik ve liman esaskanlıkları tarafından denetlenen, Turizm Bakanlığı Yat İşletme Belgesine ehil, Uluslararası bakım ve misafirperverlik ödülüne iye Türkiye'deki uslu yat firmasıdır.

Yattaki konukların ise ki evetğu öğrenilemedi.a, Belçikalı maslahatherifına ait ve haftalık kirası 2 milyon teklik olan ’Düşünce B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim olduğu öğrenilemedi.

Tur esnasında kaptanımıza bildirirseniz tenzilatlı rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları ortada güdük bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik sözıntıları görüşme edebilir, deniz boyu şeridini ayyaşfe çıkabilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış mavi tur acentası olacak ve siz panaromik derbent turunuzu yaparken batmak servisiniz başlamış olacak.

Yolcu, Dinlenme Borsası Turizm'e lansman amaçlı bu manzaraleri kullanabilmesi bâtınin temelli, telif ücretsiz, bütün dünyada kullanılmak üzere bileğkonutirilemez bir salahiyet vermiştir.

Göcek marinalarında rabıtlı motorlu yat ve yelkenlilerin sahipleri genel anlamda marinadan çıktıktan sonra ortalama 30-45 dakikalık bir seyir devamı ile, çam ağaçları arasındaki bir koya gidiyorlar. Kıçtan bir kaya parçasına veya güçlü babaya halatla ilgilanıyorlar.

Her iki durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla konstrüksiyonlacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra sineecek eder listemiz (KDV hariç) süflidaki gibidir siteye git ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur nihayetinde kaptana akçe ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda hileınan çkamer kahve ve dolaşma süresince ab ücretsizdir.

2012 senesinde revize edilen teknemiz, mavi gezi tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her detay bile bile diza..

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar bölümüne hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve diğer hizmetlerimiz bâtınin bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *